AY-KAR BOYA EMPRIME SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. - Bursa / Osmangazi | https://www.bursahizmet.com
AY-KAR BOYA EMPRIME SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
5
1
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 566 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  AY-KAR BOYA
  Fax
  (224) 262 42 77
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  DOSAB İsmetiye Mah. İstinye Sok. No:1
  İl/İlçe
  Bursa / Osmangazi
  Semt/Mah.
  Demirtas /
  Mail
  aykarboya@hotmail.com
  Web Sitesi
  http://www.aykarboya.com.tr

  1992 yılında kurulan ve emin adımlarla yavaş yavaş büyüyen Aykar Boya olarak. Yatırımlarımız 2017 yılında hızla devam etmektedir. Boya Apre sektöründe entegre üretim sistemi ile hedeflediğimiz üretim kalitesine ulaşan şirketimiz 2017 yılında birçok yeniliği bünyesine dahil etti.

  Yatırımlarımıza hız vererek makine parkı ve işletme sahasını 2017 yılında büyüttüğümüz Aykar Boya, Türkiye'nin en kaliteli boya, apre tesislerinden biri olarak 25 yıllık tecrübe ile tekstil sektörüne hizmet etmektedir.

  Teknoloji, kalite yatırımlarıyla sektörde kendine haklı bir yer edinen Aykar Boya, dünyadaki teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemektedir.

  Aykar Boya ; sürdürülebilir büyüme hedefleriyle, sektördeki en gelişmiş teknolojileri kullanarak üretim yaptığımız makine parkı ve işletme sahasıyla kısa bir zaman zarfı içeresinde Türkiye’nin sayılı üreticileri arasında yer aldı.

  Üretiminde yurt içi ve yurtdışında birçok seçkin marka ve üreticiye fason boya, apre hizmeti vermektedir.

  Modern makine parkı, sektörde deneyimli personeli ve 4.500 m² ulaşan üretim alanıyla Türkiye'nin en prestijli boya, apre tesislerindendir. Şirketimizin Kayıtlı Sermayesi 2.001.000 TL (İkiMilyonBirBinTL'dir.)

  MİSYONUMUZ

  • İş ahlakına bağlılık, ve yüksek sorumluluk bilinci
  • Güvenilirlik
  • İnsan ve çevre sağlığına saygılı ve uygun üretim

  Tekstil alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren Aykar Boya , gerek çalışmaları ile gerekse sosyal duyarlılığı ile çalışanlarının, toplumumun ve insanlığın sağlığına itibar eder ve çevreye saygılı bir şirket olarak hizmet sunar.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll