BEYÇELİK Gestamp Kalıp ve Oto Yan San. ve Tic. A.Ş - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
BEYÇELİK Gestamp Kalıp ve Oto Yan San. ve Tic. A.Ş
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 1320 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Beyçelik Gestamp
  Fax
  224 241 52 00
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  BTSO Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  beycelik@beycelikgestamp.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.beycelikgestamp.com.tr

  Beyçelik Gestamp A.Ş otomotiv yan sanayi l sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.

  Şirket, Beyçelik Holding’in ilk kuruluşu olarak 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

  Kısa sürede kalıp tasarım ve imalatı ile sac şekillendirme konularında sektöründe lider konuma gelerek yeni ürün ve teknolojileri geliştirmeye devam etmiştir.

  2007 yılında İspanya merkezli uluslararası alanda otomotiv l sektöründe ilk sırada bulunan Gestamp Automocion ile ortaklık yaparak Türkiye’de ulaştığı başarıyı Dünya ölçeğine taşımıştır.

  Sac şekillendirme ve kalıpçılık alanında Türkiye’nin ilk AR-GE merkezine sahip olan Beyçelik Gestamp A.Ş., yenilikçi yüzü ve otomotiv sektörüne paralel ve son teknolojiyi barındıran yatırımlarıyla  ana sanayilerin tercih ettiği bir kuruluştur.

  Beyçelik Gestamp A.Ş., 5 farklı lokasyonda toplam 120.000 m²’lik tesislerinde sürdürülebilirlik, sürekli gelişim ve müşteri odaklılık prensibiyle ülkemize ve sektörümüze değer katmaya devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll