BOYTEKS Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
BOYTEKS Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 1148 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  BOYTEKS Tekstil
  Fax
  224 241 69 01
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  O.S.B Gri Cad. 4.Sokak No:1
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  v
  Web Sitesi
  http://www.boyteks.com

  Türkiye’nin en büyük gruplarından Boydak Holding’in tekstil sektöründeki lider yatırımı BOYTEKS, yatak kumaşı ve halı ürün gruplarını Kayseri, döşemelik kumaş ürünlerini ise Bursa’da üretmektedir. 2000 yılında yatak kumaşı üretimine, 2003 yılında döşemelik kumaş üretimine başlayan BOYTEKS, iplikten kumaş üretimine kadar bütün prosesleri ERP sistemi ile çalışan tam entegre tesislerde gerçekleştirmektedir.

  Sahip olduğu tam entegre tesislerle BOYTEKS, dünyanın en büyük yatak kumaşı üreticilerinden, döşemelik kumaş ürün grubunda da dünyanın en büyük ilk 10 üretici firması arasında yer almaktadır. 2011 yılında makine halısı, 2013 yılında çözgülü örme döşemelik kumaş ve 2014 yılında üretimine başlanan kadife kumaşlarla BOYTEKS, geniş ürün yelpazesi ile endüstriyel tekstilin küresel ölçekte lider markalarından biridir.

  Gerek yatak kumaşında gerekse döşemelik kumaş ve halıda insana sadece bir tekstil ürünü değil; sağlık, güven ve konfor da sunan BOYTEKS, üretimde uyguladığı apre işlemleri ve yanmazlık testlerine büyük önem vermektedir.

  Her yıl uluslararası tekstil fuarlarında yepyeni desen ve kumaş koleksiyonlarını müşterilerine sunan BOYTEKS, dünya tekstil ihtiyaçlarına çağın ötesinde çözümlerle cevap vermek için tasarım ve inovasyona ayrıca önem vermektedir.

  BOYTEKS, dünyanın en önde gelen uzman tasarım ofisleri ve kendi koleksiyon ekipleri ile Avrupa’dan Asya’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar sınırsız desen ve konstrüksiyon seçeneği tasarlamaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll