CEMRE Halıcılık Otomotiv Yan Sanayii ve Tekstil Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
CEMRE Halıcılık Otomotiv Yan Sanayii ve Tekstil Ürünleri San. ...
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 851 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  CEMRE Halıcılık Otomotiv Yan Sanayii
  Fax
  (224) 243 30 90
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Gri Cad. No:14
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  Belirtilmemiş
  Web Sitesi
  http://www.cemrehali.com

  Cemre Halıcılık ve Tekstil San. Tic. A.Ş, artan Müşteri talebi ve kalite gereksinimlerine cevap verebilmek için, Formfleks’te formlanan ancak dışarıdan tedarik edilen halıların bünye içerisinde üretilmesi amacıyla 1987 yılında kurulmuştur. PP elyaf ihtiyacını da kendi karşılayan Cemre, gerek taşıt araçlarında kullanılan taban ve bagaj halılarında gerekse SBR laminasyonlu otobüs yolluk halılarında Türkiye’de ki tek adrestir. 

  Duvardan duvara halı konseptinde de üretim yapan Cemre, Fuar halılarında ve konut kullanımlarında kalite denildiğinde akla gelen ilk marka olmayı başarmıştır. İlk kurulduğu yıllardan itibaren özellikle toplu konut projelerinde aranılan firmalar arsına giren Cemre, yaptığı ihracat ile de ülke ihracatına katkı sağlamaktadır. 

  Kalitesiyle ön plana çıkan Cemre, düşük gramajlı ve gelişmiş özelliklerde tekstil ürünlerini ürün gamına eklemek üzere yatırım planlaması içindedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll