FE-KA Otomotiv Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
FE-KA Otomotiv Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 606 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ferit Karslıoğlu
  Fax
  224 243 04 66
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Ali Osman Sönmez Bulvarı No:13/B
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@fekaautomotive.com
  Web Sitesi
  http://www.fekaautomotive.com/

  Feka Automotive aile şirketi ruhuyla kurumsal yapıyı oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir. 25 yıllık tecrübesi, yatırımcı ruhu, küresel anlayışı, önce insan felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bulunduğu sektörde hak ettiği liderlik pozisyonunu sürdürmektedir.

  Türkiye'de ve dünya çapında faaliyet gösteren OEM, TIER1 firmalarına başta iç ve dış dikiz aynaları, iç ve dış aydınlatma lambaları, su genleşme ve direksiyon hidrolik yağ depoları ve montajlı trim parçaları olmak üzere sistem-tedarikçi ortaklık temelinde hizmet sunmaktadır. Feka Automotive firmasının üretim kabiliyeti ve ürünlerindeki kaliteyi oluşturan başlıca etkenler içerisinde, yeni ürünleri sistem ortaklarının istekleri doğrultusunda konsept aşamasından dizayn ile üretime kadar gerçekleştirecek kadroyu, teknik ve teknolojik donanım ile üretim bilgisini bünyesinde barındırması yer almaktadır.

  Hep diğerlerinden farklı olmaya çalışan Feka Automotive, vizyoner düşünce yapısı ve sürdürülebilir rekabet anlayışı ile büyümeye, değer yaratmaya devam edecektir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll