Gülse Otomotiv Üretim Destek Temizlik İş Güvenliği Ekipmanları,Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
Gülse Otomotiv Üretim Destek Temizlik İş Güvenliği ...
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 763 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Gülse Otomotiv
  Fax
  (224) 241 59 28
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Fethiye Mahallesi Sanayi Caddesi No: 337/5
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  ik@gulseuretimdestek.com
  Web Sitesi
  http://gulseuretimdestek.com

  GÜLSE Üretim Destek Hizmetleri; doğru zamanda doğru insan felsefesini benimsemiş, acil durumlarda hızlı bir şekilde çözüm üreten,yerinde müdahale eden, kaliteli hizmet alınmasına katkı sağlayan,iş güvenlik kuralları çerçevesinde üretimin her noktasında tam donanımlı personel desteği sağlayan ve bu kapsamda dönemsel işçilik temin eden bir hizmet tedarikçisidir.

  GÜLSE Üretim Destek Hizmetleri: tam zamanında ve kaliteli üretim yapabilmeniz için iş dünyasını tüm dönemsel ihtiyaçlarına 7/24 esasına göre hizmet veren bir insan kaynağıdır.

  GÜLSE Üretim Destek Hizmetleri: operatör ve vasıflı/vasıfsız personel desteği, esnek iş gücü hizmetleri sayesinde: hat durmalarını,sevkiyat gecikmelerini ve parça iadeleri gibi yüksek kalite maliyetlerini engellemektedir.

  GÜLSE Üretim Destek Hizmetleri: sipariş artmasına bağlı dönemsel dalgalanmalarda firmanızın rekabet gücünü arttırmak İçin maliyet düşürmenize ve esnek çalışabilmenize imkân sağlamaktadır.
  Profesyonel çözüm ortağınız..

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll