İDEAL KAZAN Isı Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com

Etiketler

İDEAL KAZAN Isı Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 658 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  İDEAL KAZAN Isı Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti
  Fax
  224 243 09 60
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi AOS Bulvarı 2. Sk No : 2
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@.idealkazan.com
  Web Sitesi
  http://www.idealkazan.com

  İdeal Kazan Isı Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi faaliyetlerine 1966 yılında planlama, projelendirme, taahhüt, montaj konularında başlamıştır ve zaman içerisinde basınçlı kaplar imalatında uzmanlaşmıştır. İmalata 1969 yılında başlamış, 1972 yılından beri Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde kurduğu yeni tesislerinde faaliyetlerini gelişmiş olarak devam ettirmektedir. Tecrübeli teknik kadrosu ile faaliyetini basınçlı kap, kazan ve anahtar teslimi komple ısı santralleri yapımına yöneltmiştir.

   

  Firmamız, 1980 ve sonrasında ortaya çıkan fuel-oil yokluğunu ve pahalılığını düşünerek, hem ülkemizde her an bulunan, hem de işletme maliyetlerini yarı yarıya düşüren kömür ile yakma sistemleri üzerinde araştırma yapmış ve her türlü katı yakıtla çalışan komple ısı santrallerini geliştirmiştir. 1990 ve sonrasında, sanayide doğalgazın kullanılması gündeme geldiği zaman, kazan ve ısı santrallerini bu enerjiyi kullanacak şekilde tasarlamıştır.

   

  Firmamız komple boya fabrikası kuracak biçimde organize olmuştur. En iyiyi yapmayı prensip edinen firmamız, imalat programımız dahilindeki tüm istek ve problemlerinizde daima sizinle beraberdir.

   

  Şirketimizin faaliyet alanlarından biri de Türkiye'deki sektörel gelişime bağlı olarak ortaya çıkan talepler doğrultusunda çeşitli makinelerin imalatıdır. Bu amaçla programımıza tekstil boya, baskı ve terbiye makineleri imalatı da dahil edilmiştir.   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll