İNOKSAN Mutfak Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
İNOKSAN Mutfak Sanayi ve Ticaret A.Ş.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 953 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Vehbi Varlık
  Fax
  224 242 61 23
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Ormanlar Cd. No:5
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  inoksan@inoksan.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.inoksan.com

  1980 yılında endüstriyel mutfak sektörüne inanan 2 başarılı girişimci, kazandıkları deneyim ve tecrübeleri birleştirerek İNOKSAN 'ı kurdular. Kısıtlı imkanlar ile yola çıkan Vehbi Varlık ve Coşkun İrfan kendileri gibi hırslı, çalışkan, mükemmelin peşinde koşan, az ama güçlü bir ekibi arkasına aldı. Küçük bir atölyede başlayan büyük bir hayal, bugün 20.000 m² kapalı alanda üretim yapan, son teknoloji ile donanmış bir endüstri üssüne dönüştü ve dünyanın ilgisini çeken bir Türk markası oldu.

   

  2013 yılında İNOKSAN 'ın tüm hisselerini devir alarak markanın %100 sahibi olan Vehbi Varlık, İNOKSAN 'ın dünya markası olma yolunda ki adımlarına hız verdi. Başlangıçta sayılı ülkeye ihracatı olan İNOKSAN , bugün 5 kıtaya milyon dolarlık ihracat hacmi ile Türkiye'nin sayılı sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. İhracata büyük önem veren İNOKSAN  dünya ülkelerinin farklı mutfak kültürlerine uyan özel ekipmanlar üreterek, dünyanın dört bir yanında tanıtım yapmakta, uluslararası temsilcilikleri ve doğrudan satışları ile üretiminin yüzde 35'ini ihraç etmektedir. Araştırma ve geliştirmeye öncelik veren ve yıllık cirosunun önemli bir bölümünü Ar-Ge çalışmalarına ayıran İNOKSAN , ürettiği inovatif ekipmanlar ile dünya markaları ile rekabet etmektedir.

   

  Kaliteli üretim için kaliteli hammadde ve malzeme ithalatını gerçekleştiren İNOKSAN , ayrıca Türkiye'de üretilmeyen dünyanın en ünlü markalarının ürün ve kalitesini, yaptığı ithalatla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. İNOKSAN  profesyonel bir mutfak için hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üretmektedir.

   

  6 büyük ilde bölge müdürlüğü, 40'a yakın yetkili bayisi bulunan İNOKSAN , 4.000 çeşide varan yardımcı mutfak ürünleriyle; otel, bar, kafe, restoran, turistik tesis, fastfood gibi yeme içme alanlarının bulunduğu tüm mekanlara gereken tüm ürün ve aksesuarları üretip, gerektiğinde ithal ederek müşterilerine sayısız natif sunmaktadır. İNOKSAN  sektöründe en kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanları üretme mottosuyla; paslanmaz çelik, krom nikel sac, ithal ve yerli kompenetler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretim yapmaktadır.

   

  Ülke çapına yayılmış 90 yetkili servisi ile satış sonrası hizmet veren İNOKSAN , yetkili servislerini seçerken; endüstriyel mutfak ekipmanları, elektrik, elektronik, soğutma ve LPG sistemleri konusunda donanımlı, personel ve araç sayısı yeterli, teminat mektubu verebilen iş ortakları aramaktadır. Yetkili servisler İNOKSAN  ile sözleşme yaptıktan sonra TSE belgesi almak zorundadır. Satış ve servis noktaları İNOKSAN  güvencesi ile Türkiye'nin dört bir yanında kalite, sınırsız hizmet anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile daimi müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. İNOKSAN  projeden servise tam hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

   

  İNOKSAN , köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak mutfakların mimarı olmaya ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll