İNOVA Geri Dönüşüm Metal-Taş. End.Tem. San.ve Tic.Ltd.Şti. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
İNOVA Geri Dönüşüm Metal-Taş. End.Tem. San.ve Tic.Ltd.Şti.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 686 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  İNOVA Geri Dönüşüm
  Fax
  0 224 243 04 01
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı 2. Sk.N: 2
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@inovametal.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.inovametal.com.tr

  Hızlı nüfus artışı, teknolojik gelişmeler ve yaşam koşullarının değişmesiyle ortaya çıkan aşırı tüketimden kaynaklanan çevre kirlenmesinin kontrol altına alınarak, kaynakların tekrar kullanılma imkanını sağlamak amacıyla İnova Geri Dönüşüm Metal - Taşımacılık ve Endüstriyel Temizlik San. ve Tic. Ltd. Şti. iş hayatına merhaba dedi.
  Atık sorununun tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak İnova Geri Dönüşüm Metal - Taşımacılık ve Endüstriyel Temizlik San. ve Tic. Ltd. Şti. çağdaş ekipmanlarıyla,özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla Bursa Organize Sanayide ambalaj atıkları toplama-ayırma konularında en küçük birimden en büyük işletmelere kadar aynı titizlik ve ayrım gözetmeksizin, atıkların ekonomiye kazandırılması amacıyla hizmet etmeyi esas olarak benimsemiştir.

  -Vizyon

  Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, araştırma ve geliştirmeye ağırlık vererek bu gelişimi yönlendiren, yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslim çözümler sunan, yatırımcılar ve girişimciler için güvenilir bir iş ortağı olan, çevreye, insanlığa ve geleceğe faydalı alanlarda faaliyette bulunan bir dünya şirketi olmak.

  -Misyon

  Sahip olduğumuz değerli insan kaynağımız ve senelerin kazandırmış olduğu tecrübe ile geridönüşüm sektörünün her alanını takip ederek, müşterilerimizin iş ortamlarında verimli ve başarılı olmaları için uluslar arası atık yönetimi standartlarında, çevreye duyarlı, ileri teknolojinin sunduğu avatajları kullanarak geri dönüşüm odaklı ürün ve hizmetler sunmak

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll