İPEKER Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
İPEKER Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 1045 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  İPEKER Tekstil
  Fax
  224 243 15 92
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Bursa Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cad. No:7
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  ipeker@ipeker.com
  Web Sitesi
  http://www.ipeker.com

   İpeker 1930 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Bayan dış giyimi ve aksesuarlarına yönelik üretim yapan İpeker'in Bursa'daki fabrikası iplik hazırlık, dokuma, gravür, boya, baskı ve apre departmanları ile tam entegre bir tesistir. Almanya Ausburg'da 1995 yılında kurulmuş olan İpeker Almanya, İpeker'in en önemli yurtdışı organizasyonlarından birini oluşturmakta ve Avrupa koleksiyonlarının büyük bölümü burada yaratılmaktadır. Ayrıca, İtalya, İngiltere, İstanbul, Bursa ofislerindeki kreatörler tarafından da bayan dış giyimine yönelik farklı koleksiyonlar hazırlanmaktadır. Kendi tasarımcıları ile birlikte dünyanın önde gelen desen stüdyolarını da iş ortağı olarak birleştiren İpeker desenleri, her yıl dört ana ve on ara grup koleksiyon ile dünya modasına sunulmaktadır.

        İpeker modaya yön veren fikirleri, dokuma, boya ve baskı koleksiyonlarında hayata geçirerek çevreye ve insana saygılı, üstün kalite ve hizmet felsefesi ile kendi alanında öncü kuruluşlardan biridir.

        Dünyanın İlk Vegan V-Label Sertifikasını Alan Kumaş Üreticisi Olmaktan Gurur Duyuyoruz. İpeker, 146 farklı kumaş türü için ayrı ayrı Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından onaylı Vegan V-Label Sertifikasını alarak dünyada bir ilk oldu.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll