Kimyasalların ve kimyasal ürünlerin imalatı - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
Kimyasalların ve kimyasal ürünlerin imalatı
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 600 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ali Osman Sönmez
  Fax
  224 – 261 04 28
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Osb Ali Osman Sönmez Bulv. D:1
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  sonmez@sonmezholding.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.sonmezholding.com.tr

  Sönmez Endüstri Holding AŞ 30 Haziran 1975 tarihinde faaliyete başladı. Şirketin kuruluş amacı; katıldığı veya kurduğu şirketlerin kendi çalışma alanlarındaki başarılarını artırmak ve sürekliliğini sağlamak; bu şirketlerin çalışmalarında günün ileri görüşlerinin gerektirdiği organizasyon tekniği ile yüksek randıman ve rantablite sağlamak ve ortak hizmet sahalarının finansman ve yönetim yüklerini hafifletmek; iktisadi yatırımlar yanında insan gücü ve bilgisini artırarak sosyal sorunlara yararlı ve sosyal adaletin teşekkülünde faydası olacak vakıflar kurmak veya kurulu olanlara katılmak; konjonktür dalgalanmalarının şirketlerin bünyelerinde yaratabileceği sarsıntıları çeşitli çalışma konularını içine alan bir topluluk içinde gidermek.

  Kurulduğu tarihten bu yana amaçları doğrultusunda başarılı çalışmalar yürüten ve pek çok ilke imza atan Sönmez Endüstri Holding, Sönmez Havayolları AŞ kuruluncaya kadar Sönmez Havayolları’nın işletmeciliğini de yaptı.

  Sönmez Holding bugün turizm, enerji, çimento, teknoloji, inşaat, perakende ve AVM işletmeciliği başta olmak üzere birçok alanda faaliyetini sürdürmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll