MARTUR Sünger Koltuk Tesisleri Tic. San. A.Ş. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
MARTUR Sünger Koltuk Tesisleri Tic. San. A.Ş.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 905 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  MARTUR Sünger Koltuk
  Fax
  224 241 33 60
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi Cadde No: 9
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@martur.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.martur.com.tr

  Faaliyette bulunduğumuz her seviyedeki iş alanında mükemmelliyetçiliğimizin teminatı, insana önem verme yaklaşımımızdır. Uzun yıllara dayanan pozitif ve etkin uygulamalarımız, işimizin en ince ayrıntılarında bile bizlere bir inanç sistemi ve farklı yaklaşım metodları kazandırmıştır. Temel değerlerimizin ışığında, çalışanlarımıza karşı derin bir sorumluluk beslemekteyiz. Yenilikçi ve lider konumdaki çalışanlarımızı geliştirmek ve motive etmek, yönetim sistemimizin temel taşlarından biridir. Başarılarımızı sürdürmemizin bu organizasyon yaklaşımı olduğuna inancımız tamdır.
   

  Uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak, müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit etmek ve başarılarına katkıda bulunabilecek çözümler sunmak amacı ile müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışmak, DNA'mızın ayrılamaz bir parçasıdır. Bu yaklaşım, kurulduğumuz günden bu yana Martur Grubu tarafından benimsenmiştir

   

  Martur, otomotiv sektörü için yüksek kalitede ürünler üreten bir grubun üyesidir. Avrupa'nın çeşitli ülkelerindeki AR-GE ve Tasarım Ofisleri ile; Martur, sektördeki standartları belirlemeye devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll