MEKAŞ Yemek San.Tic.Ltd.Şti. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
MEKAŞ Yemek San.Tic.Ltd.Şti.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 998 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  MEKAŞ Yemek
  Fax
  0224 242 1 447
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Cd. No:6
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@mekasyemek.com
  Web Sitesi
  http://mekasyemek.com/

  Olumlu düşünen mutlu çalışanlar verimli işyerleri demektir. Sürekli iyileştirilen, başarılı üretim için bu vazgeçilmezdir. Gün boyu fedakarca çalışan personelimizin mutluluğu da onların beslenmesinden, sağlığına sosyal haklarına kadar her yönü ince düşünülmüş ayrıntılarda gizlidir. Bizim iş hayatında önemsediğimiz ilkeli, disiplinli, güvenilir olmak gibi değerleri MEKAŞ Yemek'le paylaşıyoruz. Başarının anahtarının karşılıklı saygı ve güven olduğunu biliyoruz. Ve bizim gibi düşünen firmalarla çalışmaya özzen gösteriyoruz.

   
  Biz barutçu tekstil olarak Mekaş yemek sanayi ile çalışmamızı bu ilkelerden hareketle bağdaştırıyoruz. Çalışanlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan sağlıklı, lezzetli, hijyenik gıdaları mutfaklarımıza getirerek iş verimliliğimizi arttırıyorlar. Öncü hizmet anlayışları, uluslararası kalite standartlarına uygunluğu, güven vermesi, disiplinli olmaları ve yenilikçi bakış açılarıyla aradığımız tüm değerlere sahipler. 

   
  Hammadde seçiminde özenli olmak gıda sektörünün en önemli vazgeçilmez değeridir. Mekaş yemek her zaman A kalite ürünlerle, taze ve seçkin markalarla çalışıyor ve gönül rahatlığıyla yemeklerini yiyoruz.

   
  İnsana ve doğaya saygılı, sosyal sorumluluklarının farkında, sürekli iyileştirme geliştirme politikaları yürüten çözüm ortağımız Mekaş yemek ile daha uzun yıllar çalışmayı umut ediyoruz

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll