MEKLAS Otomotiv İth. İhr. San. ve Tic. Ltd.Şti. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
MEKLAS Otomotiv İth. İhr. San. ve Tic. Ltd.Şti.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 720 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  MEKLAS Otomotiv
  Fax
  224 411 16 79
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Turuncu Cad. 1. Sk. No: 2
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@meklas.com
  Web Sitesi
  http://www.meklas.com

  1986 yılında Bursa’da hava süspansiyon körüğü üretimine başlayan Meklas; otomotiv, ağır vasıta ve treyler üreticileri için 30 yılı aşan tecrübesi ile günümüzde hava süspansiyon körükleri ve titreşim sönümleyiciler üretmektedir. 

  Farklı endüstrilerde, makine, raylı sistemler, hafif ticari araçlar, tarım makineleri ve inşaat sektöründe ürün geliştirerek faaliyet alanını genişletmektedir.

  Otomotiv ana ve yan sanayii sektörü başta olmak üzere, hava süspansiyon körüklerinin etkin olarak kullanıldığı; tarım makineleri, endüstriyel uygulamalar, raylı sistemler ve inşaat uygulamaları sektörlerinde faaliyet gösteren Meklas; Türkiye’de 2 farklı lokasyonda üretim, Amerika ve Avrupa’da dağıtım olmak üzere, toplam 4 farklı lokasyonda global dağıtım kanalları ile 5 kıtada 80’den fazla ülkeye 1200’ün üzerinde ürün çeşidinde ihracat gerçekleştirmektedir.

  Bağımsız yedek parça dağıtım kanalları ile CONNECT, AIR EXPERT, MAXISUS, UNISUS ve ROCK RIDE markaları ile dağıtım sağlayan Meklas, ağır vasıta, ekipman ve sistem üreticileriyle geliştirdiği ürün ve tasarımlarla OEM’ler için önemli bir partnerdir.

  ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite standartlarında üretim gerçekleştiren Meklas, ağır vasıtalar, kamyon, tır, çekici, otobüs ve treylerler için yüksek dayanımlı ve uzun ömürlü hava süspansiyon körükleri üretmektedir

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll