N.F.M. MIZRAK Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
N.F.M. MIZRAK Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 790 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  N.F.M. MIZRAK
  Fax
  224 241 40 90
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  BTSO Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cad.1. Sokak No:4
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye /
  Mail
  info@mizrakmakine.com
  Web Sitesi
  http://www.mizrakmakine.com

  1976 yılında planya imalatı ile makine sektörüne adım atan firmamız Mızrak Makine, ilerleyen süreçte ülkemizin en büyük organize sanayi bölgelerinden biri olan Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

  10000 m² kapalı alanda üretim ve hizmet veren tesisimizde, değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarnı karşılayabilmek amacı ile toplam kalite uygulama ve çalışmalarını büyük bir titizlikle hayata geçiren firmamız, sürekli kalite politikasından taviz vermeden üretimine belirlediği üstün standartlar doğrultusunda devam etmektedir. Modern ve yenilikçi yapısıyla ileri teknolojiyi üretim anlayışının merkezine oturtan firmamız “kalıcı müşteri memnuniyeti, kalifiye iş gücü” anlayışının üretimdeki kalite anlayışı ile harmanlayarak uluslar arası standartlara ulaşmıştır.

  Güçlü AR-GE ekibiyle küresel dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız acil teknik servisi ile üretim, satış ve hizmet birimleri arasında koordinasyonu saplamış, profesyonelliğin bir sonucu olan bu süreçte marka sadakatini oluşturmayı başarmıştır.

  1976’dan günümüze daima en iyisi hep sloganımız olmuştur.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll