NUSRET KLİMA Nusret Utaş - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
NUSRET KLİMA Nusret Utaş
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 601 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Nusret Utaş
  Fax
  224 243 85 1
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cad. 8. Sokak No: 3
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@nusretklima.com.tr
  Web Sitesi
  Belirtilmemiş

  Firmamız, Bursa Osmangazi’nin Gençosman semtinde 02 Ocak 1989 tarihinde, Mak. Müh. Nusret Ultaş tarafından mütevazı bir atölye olarak iş hayatına başlamıştır.

  Başlangıçta, ilk yapılan imalatlar, vantilatör ve sıcak hava operiyidir. Daha sonra vantilatör çeşitlerinin çoğalması ile beraber klima santralı imalatlara başlanmıştır.

  Zamanla, sağlanan gelişme neticesinde, her gün yeni bir makine ilavesi ve daha yeni teknolojiye ulaşma emeli, dar gelen çalışma mekânının değiştirilmesini gerektirmiş. Önce yan taraftaki yeni bir yere geçilmiş. Daha sonra ise bu yerde dar geldiğinden Türkiye’nin ilk organize sanayi bölgesi olan Bursa Organize Sanayi Bölgesinde şimdiki yere taşınılmıştır. Tarih:1993 yılının sonbaharıdır. Bir taraftan inşaat sürerken, bir taraftan imalat devam etmiştir.

  Ta, işin başlangıcından beri, çok kısıtlı maddi olanaklarla başlayan faaliyetimiz, geçen zaman içinde “sözüne güvenirlik” ve “en iyi kalite” peşinde koşarak, bugüne gelmiştir.

  Geçen zaman içinde bir okul gibi çalışan firmamız, hep kendi elemanını kendi bünyesi içinden yetiştirerek, bugünkü olgun kadroya sahip olmuştur.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll