ORBAY Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
ORBAY Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 696 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  ORBAY Kimya
  Fax
  0224 242 72 44
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Org. San. Böl. Badırga Mah. 9. Sokak No:2
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@orbay.com
  Web Sitesi
  http://www.orbay.com/tr

  ORBAY Kimya İmalat ve Deri Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2002 yılında oto boya sektöründe üretim yapmak amacıyla Bursa’da kurulmuştur. Bursa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 7500m² kapalı alana sahip üretim tesisinde yılda 10.000 ton kapasiteyle üretim yapmaktadır. İleri teknoloji otomasyon sayesinde bugün 280 ayrı ürünü maksimum hızda, yüksek kalitede ve sürekli aynı standartta üretebilmektedir.  Tescilli Orbay, Orbylux ve Autolak markalarını ve ayrıca private label olarak aşağıdaki ürünleri üretmektedir;

   

  • Genel ve özel amaçlı macunlar,

  • Başta vernik, astar olmak üzere 2K akrilik ürünler

  • Çeşitli tiner ve katkı malzemeleri

  • Cila ve parlatıcı ürünler

  • Yardımcı ürünler

  • İzolasyon amaçlı mastikler

   

  Kurulduğu günden beri "ORBAY Kimya" konusunda uzman personeli ve Gelişmiş Ar-Ge yapısı ve teknolojisi ile her türlü ürünü geliştirmekte ve istenen özelliklerde müşterilerine sunabilmektedir. Firma, müşterilerinin markalarına gösterdiği hassasiyet, kaliteli üretim ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile private label sektöründe öne çıkan bir kuruluş olmuştur. Ve bugün üretiminin %80’lik kısmını yaklaşık 50 ülkeye ihraç etmektedir.

   

  ISO 9001 – 2008 Kalite belgesine sahip olan ORBAY Kimya İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti tecrübesi, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerine pazar ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve etkili çözümler sunmaktadır.

   

  Modern yöntem ve tekniklerle ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükselten, büyümeyi, kaliteyi, başarıyı yenilenebilir hedefler olarak gören Orbay Kimya izlediği pazarlama stratejileri ile sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll