OTTOMAN BOYA APRE İNŞ. TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
OTTOMAN BOYA APRE İNŞ. TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 895 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  OTTOMAN BOYA
  Fax
  224 502 02 06
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  OSB, Gri Cadde 2. Sokak No:1,
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  nfo@ottomanboya.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.ottomanboya.com.tr

  1982 yılında kurulan ve emin adımlarla yavaş yavaş büyüyen Vemteks Tekstil olarak. Yatırımlarımızı 2014 yılında hızlı büyüme sürecinde olan Boya Apre sektörüne kaydırmaya karar verdik. Boya Apre sektöründe entegre üretim sistemi ile hedeflediğimiz üretim kalitesine ulaşan şirketimiz 2015 yılında OTTOMAK Makine, 2016 yılında OTTO Kumaşı bünyesine dahil etti.

  Yatırımlarımıza hız vererek makine parkı ve işletme sahasını 2016 yılında büyüttüğümüz Ottoman Boya Apre & Baskı , Türkiye’nin en kaliteli boya, apre tesislerinden biri olarak tekstil sektörüne hizmet etmektedir.

  Teknoloji, kalite yatırımlarıyla sektörde kendine haklı bir yer edinen Ottoman Boya Apre & Baskı, dünyadaki teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemektedir.

  Ottoman Boya Apre & Baskı; sürdürülebilir büyüme hedefleriyle, sektördeki en gelişmiş teknolojileri kullanarak üretim yaptığımız makine parkı ve işletme sahasıyla kısa bir zaman zarfı içeresinde Türkiye’nin sayılı üreticileri arasında yer aldı.

  Üretiminde yurt içi ve yurtdışında birçok seçkin marka ve üreticiye fason boya, apre hizmeti vermektedir.

  Modern makine parkı, sektörde deneyimli 180 personeli ve 17.000 m2 ulaşan üretim alanıyla Türkiye’nin en büyük boya, apre tesislerindendir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll