SİNTA Sanayi İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
SİNTA Sanayi İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 586 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  SİNTA Sanayi İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.
  Fax
  224 243 62 42
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Gri Cadde No:8
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  sinta@sinta.com.tr
  Web Sitesi
  Belirtilmemiş

   Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen 40 yılı aşkın süreçte deneyimiyle inşaat sektörünün her alanında öncü olan bir kuruluştur. Sürekli yapmış olduğu yatırımlar ve kurulduğu günden itibaren göstermiş olduğu gelişim sektörde bir marka olmasını sağlamıştır.

     Sanayi yapıları inşaatlarında uzmanlaşmış olan Firmamız özellikle Bursa Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere; Sanayi Yapıları İnşaatları, Altyapı İnşaatları ve Arıtma Tesisi İnşaatları konusunda birçok önemli projeyi başarıyla hayata geçirmiştir.Bölge inşaatının %90’ını gerçekleştirerek bir anlamda Türkiye’nin ilk Organize Sanayi Bölgesi’ni inşaa etmiştir. 

     Ulusal ve uluslararası arenada sektörlerinde zirvede yer alan; Otomotiv ana ve yan sanayi, makine ana ve yan sanayi, tekstil sanayi, gıda sanayi ve enerji firmalarıyla yapılan yüksek bütçeli ve başarılı çalışmaların altına atılan SİNTA imzası sektörde çok önemli bir paya sahip olduğumuzun göstergesidir.Bu projelerimiz sonucunda kalite, güven ve başarı unsurları ünvanımızın ayrılmaz birer parçası olmuştur.

     Estetik ve ergonomik yapısıyla gerçek anlamda teknoloji ürünü olan sanayi yapıları inşaatlarında kullanılan ÇELİK KONSTRÜKSİYON imalatı da bünyemizde gerçekleştirilmektedir. Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde mevcut 5.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık olmak üzere toplam 15.000 m2 alanda her türlü çelik yapı imalatına uygun, son
  teknoloji ve yeniliklerle donatılmış çelik konstrüksiyon bölümümüz projeden imalata ve montaja kadar hizmet vermektedir.

     Müteahhitlik faaliyetleri yanında sanayici ve üretici unvanını da elde etmek amacıyla 1984 yılında Bursa için bir ilk olan HAZIR BETON TESİSİ’miz kurulmuştur. Tesisimizde TSE normlarına göre üretilen hazır betonlar, döküm sahalarından gerekli numunelerin alınmasıyla modern aletlerle donatılan hazır beton laboratuarında test edilmekte, çıkan test sonuçları müşterilere iletilerek dökme işlemi tamamlanmakta ve hazır betonun hazırlanışından yerine döküm aşamasına kadar geçen süreç ekibimiz tarafından takip edilerek kalite temini sağlanmaktadır.

     Bunu takiben inşaatlarda hızı ve kaliteyi daha da artırmak için Bursa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 60 dönümlük arazimizde 16 dönümü kapalı alandan oluşan PREFABRİK ÜRETİM TESİSİ’miz kurulmuştur.Bu tesisimizde öngerilmeli ve öngerilmesiz prekast elemanlar, öngerilmeli boşluklu döşeme ve beton parke taşları üretimi yapılmaktadır.

     Hafif raylı sistem ve raylı sistemlerde kullanılmak üzere üretim yapacak TRAVERS TESİSİ’mizin kuruluşu Türkiye’de bir ilktir.Bu tesisimizde daha önce yurt dışından temin edilen beton traverslerin üretimine geçilerek Türkiye’de yapılacak hafif raylı sistem projeleri ve Devlet Demir Yolları modernizasyonu çerçevesinde kullanılabilecek beton traverslerin de
  üretilebilmesi hedeflenmiştir.Tesisimizde üretilen beton traversler ilk olarak Bursa’da hafif raylı sistem projesi için üretilerek kullanılmıştır.

     İnşaat sektörünün tüm dallarında yer almaya devam eden Firmamız, hammadde ihtiyacını karşılamak ve altyapı hizmetlerinde kullanmak üzere TAŞOCAĞI ve AGREGA İŞLETMELERİ’ni kurmuştur. Bu tesislerimizde beton ve asfaltın hammaddelerinden olan taş kumu ve çeşitli boyutlarda agrega ile altyapı inşaatlarında kullanılan dolgu malzemesi üretilmektedir. Gelişmiş teknoloji ve eğitimli kadrosu ile, Türkiye genelinde sayılı makine parklarından birine sahip olan Firmamız her türlü alt yapı çalışmasını kısa sürede tamamlayabilecek HAFRİYAT GRUBU’na sahiptir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll