SKT Yedek Parça ve Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
SKT Yedek Parça ve Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 1149 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  SKT Yedek Parça
  Fax
  (224) 243 14 24
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  OSB, Ali Osman Sönmez Bulvarı No:17
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  nfo@skt.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.skt.com.tr

  SKT Yedek Parça ve Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1955 yılında kurulmuş olup, halen Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde toplam 20.000 m2 alan üzerinde sızdırmazlık parçaları üretimini yapmaktadır.

  1976 yılında kurulan Diniz Holding bünyesinde, otomotiv sanayi başta olmak üzere, bir çok sanayi koluna hizmet veren SKT A.Ş. , bilinçli ve sistemli çalışmayı ilke edinmiş, çağdaş ve teknolojik gelişmeleri kullanarak, bugün 428 kişi istihdam eden firmamız, konusunda önde bir kurum olarak sektöre hizmet etmeye devam etmektedir.

   

  Ana üretim çeşitleri; sızdırmazlık elemanları (keçe,oring..), teknik kauçuk, kauçuk + l ve plastik parçalar, oto koltukları ve diğer uygulamalar için muhtelif sac parçalar, PTFE' den ürettiğimiz takozlar başlıca ürünlerimizdendir.

  SKT A.Ş. (Sızdırmazlık elemanları ve teknik kauçuk parçalar) konusunda uluslararası standartlarda çalışmakta olup, laboratuarlarında kalitenin sürekliliği ve geliştirilmesi için malzeme ve ürünler üzerinde sürekli araştırmalar yapmaktadır. Teknolojideki gelişmeler yakından izlenmektedir. Arge’ ye verdiği önem sayesinde, bugün Türkiye'de en fazla kauçuk ve sızdırmazlık elemanı malzemesi çeşidi SKT' de kullanılmaktadır.

   

  Bütün birimleri ile sanayimize katkısı her geçen gün artan, kalite konusunda uluslararası standartlarda çalışan SKT, gelecekte sanayimize ve ihracata daha büyük katkılarda bulunabilme arzu ve çabası ile yatırımlarına ve çalışmalarına devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll