SONEL DEKORASYON BOYA İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
SONEL DEKORASYON BOYA İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ...
1
1
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 592 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  SONEL DEKORASYON
  Telefon
  Fax
  452 03 71
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Bursa Organize Sanayi Bölgesi Yeşil Cadde No:34/1
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  sonel@sonelboya.com
  Web Sitesi
  http://www.sonelboya.com

  Vizyonumuz

  Yurt içinde sektörde liderliğimizi devam ettirecek uluslararası alanda SONEL BOYA olarak sesimizi daha fazla duyuracağız.

  Bu hedeflere ulaşırken başarı faktörlerimiz:

  *Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması

  *Tüm kaynakların verimli kullanımı

  *Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu

  *Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

  Misyonumuz

  İstek ve beklentilere uygun, müşterilerine değer yaratacak türden boya ürünleri, hizmet ve iş çözümleri sunan ve profesyonel başarıları, müşteri bağımlılığı, boya sektörüne katkıları ve sürekli gelişimi ile örnek gösterilen bir kuruluş olmak.

  Hedefimiz

  Hatasız ve kesintisiz hizmetlerimizin yanı sıra, müşterilerimiz için konsept ürünler geliştirerek ortak hedeflerimizi yükseltmek.

  Kaliteli İş Sağlığı

  Hatasız ve kesintisiz hizmetlerimizin yanı sıra, müşterilerimiz için konsept ürünler geliştirerek ortak hedeflerimizi yükseltmek.

  Bu sorumluluk anlayışı içinde firmamızda çalışan tüm personelin iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için başta ulusal iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ve standartları olmak üzere; uygulanabilir uluslararası iş sağlığı ve güvenliği standart, direktif ve yönetim sistemlerini de dikkate alarak mevcut yönetim sistemimize entegre edilmiş formatta işletecek, kontrol edecek, düzenli aralıklarla azami yılda bir gözden geçirecek ve gereken güncellemeleri yapacağız. Bu güncellemeleri başta personelimiz olmak üzere tüm iş ve çözüm ortaklarımızla paylaşacağız.

  Sonel boya olarak inşaat  sektöründe dinamik, hızlı, sürekli değişen çalışma ortamı ve İş kolumuzun kaza ve hasar risklerinin yüksek olmasına karşın biz firma yönetimi olarak tüm iş kazaları, meslek hastalıkları, hasar ve kayıpların toplumsal kabul, gayret ve taahhütlerle önlenebileceğine inanıyor ve bu anlamda üzerimize düşen toplumsal sorumluluğu iş sağlığı ve güvenliği, çevre, kalite, verimlilik ve sosyal sorumluluk anlamında tam olarak yerine getireceğimizi taahhüt ediyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll