Tetiker Metal Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
Tetiker Metal Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 533 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Tetiker Metal
  Fax
  224 411 08 65
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi - Mor Cadde No:2
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@tetikermetal.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.tetikermetal.com.tr/index.php

  Tetiker Metal Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

  1975 yılında Yaşar TETİKER tarafından şahıs firması olarak kurulan ve sektöre adımını atan TETİKER METAL 2000 yılında limited şirket ünvanı alarak TETİKER Metal Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. adı altında faaliyet göstermeye başlamıştır.

  Demir Çelik sektöründe 40 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamız gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından tedarik ettiği demir çelik ve mamullerini tüm Türkiye'deki ve yurtdışındaki müşterilerine özenle sunmaktadır.

  Nakliye alanında da hizmet veren firmamız müşterilerine kendi nakliye ağıyla mamullerini zamanında güvenilir ve kontrollü şekilde teslim etmektedir. 2006 yılında uygulamaya konan kanun gereğince nakliyecilik yapabilmek için gerekli kılınan R1 ve K1 gibi belgeleri de bünyesinde bulunduran şirketimiz, gerek kendi araçlarıyla gerkese dışarıdan temin ettiği araçlarla lojistik hizmeti verebilmektedir.

  2004 yılında sanayi yatırımı da yapan şirketimiz, Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde panel radyatör sanayiine hizmet edebilmek amacıyla, fitting (bağlantı boruları) imalatına başlamıştır. Her yıl kapasitesini arttırarak büyüyen şirketimiz, sektörde kaliteli hizmet anlayışıyla lısa sürede kendini ispatlamıştır.

  Merkezi Karadeniz Ereğli'de bulunan TETİKER Metal Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll