UPK OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİC. A.Ş. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
UPK OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİC. A.Ş.
1
1
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 514 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  UPK OTOMOTİV
  Fax
  224 411 23 62
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  ISIKTEPE OSB MH. KAHVERENGI CD. NO:3
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@altonairsprings.com
  Web Sitesi
  http://www.altonairsprings.com

  UPK Otomotiv Yan. San. ve Tic. ltd. şti. otomotiv endüstrisine ağır vasıta ve hafif ticari araç, treyler ve endüstriyel uygulamalar için "ALTON" markasıyla rol, lli rol, katla ve kabin körüğü gibi hava süspansiyon sistemleri üreticisidir. %100 öz sermayesi ile kurulan Upk Otomotiv, 15500 m²’lik üretim alanıyla faaliyetlerine Bursa Organize sanayi bölgesinde devam etmektedir.

  Geniş ürün gamı ve tecrübesi ile UPK Otomotiv hava süspansiyon sistemleri üretiminde son teknoloji makineleri kullanır ve kalitesinden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Zamanında ve güvenli hizmet anlayaşıyla mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimizdir.

  Her zaman bir adım önde olmayı amaçlayan UPK Otomotiv, içinde bulunduğu tüm süreçlerde kendisini sürekli iyileştirerek dünya çapandadaki rekabette var olacak güce ulaşmayı hedeflemektedir. İnanıyoruz ki; müşterilerimizintaleplerini yeterli ölçüde karşılama yolunda yüıksek kaliteli işçiliğimiz ve düzenli teslimat programlarımız artan rekabet koşullarında fark yaratmak 

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll