VEMTEKS DOKUMACILIK TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
VEMTEKS DOKUMACILIK TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ VE PAZARLAMA ...
1
1
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 471 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  VEMTEKS DOKUMACILIK
  Fax
  224 261 10 79
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  OSB, Gri Cadde 2. Sokak No:1
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  vemteks@vemteks.com
  Web Sitesi
  http://vemteks.com/

  1982 yılında Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan  VEMTEKS DOKUMACILIK,  2002 yılında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan şu anki yerine taşınmıştır. DOSAB ’ta işletmesi 11800 m2 kapalı  alana kurulu olan VEMTEKS, işletmesinde ön hazırlama ve 2007 model PICANOL marka armürlü – jakarlı dokuma tezgahları ile , dinamik ve güçlü kadrosu eşliğinde iş hayatına başarılı ve istikrarlı olarak devam etmektedir.

  İşletmemizin faaliyet alanları arasında armürlü ve jakarlı dokumada her türlü alt yapısı ile %100 pamuklu ürünler, floş, viskon, polyester kaliteler, likralı ve örme kaliteler ile yüksek metrajlı düz boya veya baskılı kumaş üretimi bulunmaktadır.

  Firmamız bayan dış giyim ve üst grup gömleklik ile bluzluk kalitelerde oldukça iddialıdır.

   
   

  Firmamız genellikle yurtdışına ve serbest bölgeye kumaş ihraç etmekte, ayrıca ülke içerisindeki ihracatçı konfeksiyonculara mal üretmekte ve tedarik etmektedir.

  Emin adımlarla yavaş yavaş büyüyen Vemteks Tekstil olarak. Yatırımlarımızı 2014 yılında hızla  büyüme sürecinde olan Boya Apre sektörüne kaymaya karar verdik. Ottoman Boya Apre & Baskı,  sektöründe entegre üretim sistemi ile hedeflediğimiz üretim kalitesine ulaşan şirketimiz 2015 yılında OTTOMAK Makine, 2016 yılında OTTO Kumaşı bünyesine dahil etti.

  Yatırımlarımıza hız vererek makine parkı ve işletme sahasını 2016 yılında büyüttüğümüz Ottoman Boya Apre & Baskı, Türkiye’nin en kaliteli boya, apre tesislerinden biri olarak tekstil sektörüne hizmet etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll