YÜKSELTUR Sanayi ve Ticaret Koll.Şti. - Bursa / Nilüfer | https://www.bursahizmet.com
YÜKSELTUR Sanayi ve Ticaret Koll.Şti.
4
2
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 568 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  YÜKSELTUR
  Fax
  224 243 36 12
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cd. 2. Sk. No:5
  İl/İlçe
  Bursa / Nilüfer
  Semt/Mah.
  Fethiye / Organize Sanayi Bölgesi
  Mail
  info@yukselturkazan.com
  Web Sitesi
  https://www.yukselturkazan.com

  Yükseltur Kazan Sanayi ve Ticaret Koll. Şti.

  Yükseltur Kazan Sanayi, 1954 yılında Bursa’da kurulmuş ve halen üretimlerini Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde sürdürüyor. Yükseltur, 1954 senesinden beri başta Bursa olmak üzere Türk ekonomisine büyük bir hizmet sunarak “kaliteli malzeme, yüksek verim, ekonomik kullanma” parolasıyla hizmetlerine devam ediyor.

  48 senenin vermiş olduğu tecrübe ile Yükseltur, kendi dalında her zaman en iyiyi yapmayı hedef seçerek, iç piyasada edindiği tecrübeleri dış pazarlara da yayma hedefinde bulunuyor.

  Bütün imalatların proje, hesaplamalar ve malzemenin kalite kontrolü uluslar arası standartlara uygun olarak yürütülmekte ve imalatın her aşamasında büyük bir titizlikle yapılıyor. Üretilen malzeme test edilerek kusursuz çalışabileceği kanaatine vardıktan sonra müşteriye teslim ediliyor. Mamuller bir yıl garanti ile müşterilere sunuluyor.

  İstenildiği taktirde basınç altında çalışan cihazların bütün kaynak işleri bittikten sonra normalizasyon fırınında 650 oC sıcaklığında tutulmak suretiyle normalize edilmek ve aynı zamanda kaynak dikişleri röntgen muayenesine tutulmaktadır. İmalatlarımız, kaliteli malzemeden (kontrolü yapılmış) yüksek verimli, ekonomik kullanımlı, emniyetli ve uzun ömürlü olabilecek şekilde üretilmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll