Kullanım Koşulları | Bursanin En Büyük Hizmet Plartformu | Bursa Firma Rehberi | Bursa Rehber | Bursa İlan | Bursa Kent Rehberi

Kullanım Koşulları

 

1- Ziyaretçi, www.bursahizmet.com sitesine girmek ve üye olmakla kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.
2- Bursa firma rehberin`de ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretli hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri ücretsiz hale getirme hakkı bursa hizmet'de saklıdır. Hizmetlerin bazılarını ve tamamını geçici ve devamlı olarak kaldırma hakkını saklı tutar.
3- Bursahizmet  bursa'ya özel genel hizmet portalıdır. Firmalar kayıt olduklarında firma ve ürünlerini tanıtmak, bursahizmet üzerinde ticari bağlantı kurmayı amaçlarlar. Bu site üzerinde kurulan ticari alışveriş ve bağlantılarda tarafların sorumluluklarını yerine getimemelerinde bursahizmet sorumlu tutulamaz. Firmaların verdiği bilgilerin doğru ve yanlışlığının sorumluluğu firmalarındır.
4- Bursahizmet'e kayıt olurken firmaların verdiği bilgiler tüm bursa hizmet kullanıcı ve ziyaretçilerine açıktır ve bu bilgilerin sorumluluğu firmaya aittir. Başka firma, marka ,kullanıcı ve bursahizmet'e zarar veren, küçük düşüren bilgiler yayından kaldırılır. Hangi bilgilerin yayınlanacağı veya yayınlanmayacağı bursahizmet`in tasarrufundadır.
5- Firmalar üyelik formunu doldururken firma , ürün ve hizmetleri ile ilgili güncel ve gerçek bilgiler verecekleri kabul etmiş sayılırlar. Eksik ve yanlış bilgi verilmesi durumunda firma bilgilerinin tamamını veya birkısmını yayından kaldırma bursahizmet'in tasarrufundadır.
6- Bursahizmet'e kayıt olan firma kayıt formundaki doldurduğu bilgilerin ( firma adı, adres, tel-fax, firma , ürün haber ilan ve hizmet vb. ticari bilgilerin ) herkese açık olarak yayınlanmasını kabul etmiş sayılır. Vermiş olduğu e-mail adresinden tüm kullanıcı ve ziyaretcilerin kendisiyle ticari bağlatı kurmasını ( ürün-talep ) kabul eder. Zaten firmalar bursahizmet'i ziyaretçi ve kullanıcıların kendileriyle ticari bağlantı kurmaları için üye olur ve firma bilgilerini verirler.
7- Firma, Bursahizmet'e üyelik formu doldururken verdiği firma ve ürün bilgilerinin; 
- Yalan ve yanlış olmamasına 
- Çalıntı kopya olamamasına 
- Başka firma, ürün, marka ve kullanıcıyı küçük düşürücü içerikte olammasına 
- Haksız rekabete neden olammasına 
- Pornografik içrekte olmamasına 
- Başkalarına ve bursafirmae zarar verecek yazılım ve virüs içermemesine 
- Bursahizmet.com üyelerine SPAM yapma özelliği içermemesi, koşullarını kabul etmiş sayılır.
8 - Bursahizmet, firmalarca üye kayıdı yapılırken verilen bilgileri hertürlü ortamda ( manyetik, kağıt baskı, CD vb ) çoğaltma ve yayınlama hakkına gizlilik ilkeleri çerçevesinde sahiptir.
9- Ziyaretçi ve üyeler, bursahizmet'de kullanıcılara açık bilgilerden faydalanmak, site üzerinden ticari bağlantılar kurma hakkına sahiptir. Fakat hiç bir üye ve kullanıcının herhagi bir yazılım kullanarak bursahizmet web sitesindeki bilgilerin tamamını veya bir kısmını kopyalama, çoğaltma, satmaya hakkı yoktur. Hiçbir kullanıcı ve üye herhangi bir program kullanarak bursahizmet de bulunan verileri bozmaya çalışmak, bozmak, başka firmaların bilgilerini değiştirmek, firmalar arası yazışmaları izleme hakkına sahip değildir. Aksine hareket suç teşkil eder.
10- Kullanım koşullarına uymayanlar önce site yöneticisi tarfında uyarılır, devam etmesi durumunda bursahizmet'deki kayıtları silinir ve hukuki yollara başvurulur.
11- Ücretli üyelik (Gold) ve diğer ücretli servislerden faydalanan firmalar, ilk yıl ay içinde aldıkları üyeliğin ve hizmetin iptalini istediğinde ücreti banka masrafları düşüldükten sonra bakiye, fatura karşılığı olarak iade edilir.Ücretsiz üye olarak bursahizmet de kayıtlarının kalması veya tamamen yayından kaldırılması bursahizmet'in insiyatifindedir. 
Ücretli üyelik ve alacakları hizmetler http://www.bursahizmet.com/  sayfasında açıklanıştır.
12- Bursahizmet'in yayıncısı olarak Netwebo.Com, bursahizmet'deki adresleri güncel tutulması ve yayının kesintisiz devam etmesi için gerekli çabayı göstermek ve kesintisiz yayınla yükümlüdür.
13- Burada yazılı olmayan hususlarda Tüketici Hakları, Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunması konusundaki kanun, Telif hakları yasası ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri geçerlidir. 
Uyuşmazlık halinde Bursa Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.

  • Scroll